SELFEXPLORED

Ceļš uz panākumiem

07.11.2018
Sabīne Danga
Saturs

Ik vienā dzīvē ir panākumu laiks. Katrs, kurš ir sācis savu panākumu ceļu , saprot cik patiesībā šis ceļš mēdz būt bedrains. Šajā rakstā apskatīsim panākumu ceļu šķautnes. Un noteikti pēc izlasīšanas jaunais skats uz panākumiem šķitīs citādāks!

Panākumi

Panākumi ir kā pase mūsu kabatās. Bez tiem šajā pasaulē neiztikt, ja ir sapnis pēc skaistas un pie piepildītas dzīves. Tā pat kā pasi – panākumus ir jāuztaisa. No sākuma ir noteikti jāapdomā uz kurieni paša izvēlētais ceļš  virzīsies – mērķis!

Mērķus un panākumus reālākus  padara to dokumentēšana un izrunāšana. Tas izklausās  neticami un pārāk vienkārši, taču, lai mērķi sasniegtu, par to  noteikti ir jādomā,  jārunā un jāapraksta pāris vārdos. Visefektīvāk ir tad, ja mērķus  pārlasa un izrunā skaļi – katru dienu. Tad to realizēšanās  paātrinās.

Vēl viena svarīga lieta ceļā uz panākumu mērķiem – tiem obligāti  pašam  jānotic ar 300%, lai  vai cik nereāli tas šķiet . Tam pat ir pierādījumi , ka ticībai saviem spēkiem ir liela nozīme. Palasot slavenu cilvēku biogrāfijas tās ļoti skaisti atspoguļojas . Par piemēru, Džims Kerijs, Lady Gaga un citi ļoti pazīstami personāži.

Iet problēmām garām

Lai mērķi, kuri tendēti  uz panākumiem kļūtu vēl  aktīvāki, reizēm par tiem  jāizstāsta citiem.  Un šajos brīžos rodas pats jautrākais brīdis. Apkārtējo reakcija. Lielākā daļa  auditorijas, kura ir dzirdējusi par mērķi un panākumiem, kurus vēlies gūt , reaģē saasināti. Izklāstot pār visām iespējamajām , problēmām un sarežģītajām niansēm, kuras mērķa sasniegšanas brīdī gaidāmas. Atbalsts ir ļoti svarīgs un viss jau ir ļoti jauki, taču šajā gadījumā klausītāju auditorija ir izvēlējusies nomācošāko atbalsta veidu. Mērķa izvirzītājam vien atliek  noskatīties uz šiem atbalsta veida sniedzējiem  ar neitrālu skatu un neatlaidīgi ar entuziasmu  turpināt iesākto. Aizmirst par dzirdētajiem šķēršļiem un izdomāt savu vienkāršo veidu uz mērķu sasniegšanu, kuru pārcilāt savā galvā.

Būt pozitīvi noskaņotam sapņotājam

Procesā uz panākumiem svarīgi ir būt priecīgam, laimīgam un smaidīgam. Katru mīļu dienu saskatīt kaut ko, kas labs ir atgadījies dienas laikā. Ja, ir laiks dokumentē dienas gaitu, lai pēc laika pārlasot ir prieks to atcerēties.

Turēties ar tiem, kuri domā līdzīgi kā tu

Ja, esi ievērojis kādu cilvēku grupu vai kādu indivīdu, kurš uzrunā, tad labs veids, kā kļūt līdzīgam favorītiem ir atrasties tādu cilvēku kompānijās.  Pavadot laiku ar cilvēkiem, kuri pašam saista interešu ziņā, nemanot kļūsti līdzīgs tiem. Taču svarīgi ir atcerēties, ka vajag kārtīgi izvērtēt vai izvēlētā interešu grupa nāks par labu.

Īpašs

Vai esi ievērojis, ka cilvēkiem, kur ir guvuši panākumus, piemīt kas tāds, kas citiem nav! Piemēram citādāks ģērbšanās stils vai frizūra, vai runas stils. Tas var būt jebkas. Taču viens gan ir skaidrs šie cilvēki savu īpašo iezīmi ir atraduši dabiskā veidā. Lai atšķiros tam nav jābūt kam ārkārtīgi pamanāmam, iezīme var būt, kas neitrāls taču nācis no paša sirds, kā personas raksturojošā iezīme.

Meklējot savu īpašo simbolu vai iezīmi noteikti paies laiks, bet, kad tas ir atrasts, tad sajūtas būs pasakainas.

Nobeigumā

Ceļā uz saviem panākumiem un skaistu, un laimīgu dzīvi noteikti atcerieties par mērķu izvirzīšanu. Runājiet par saviem mērķiem, pieraksties un tos pārcilājiet galvā. Katra šāda mērķu pārcilāšana ir solis tuvāk mērķa sasniegšanai, protams, neaizmirstot arī par reālām darbībām.

Ja nākas uzklausīt citus, tad izvērtēt, kuras citu cilvēku runas klausīties un, kuras ne. Jo katra cilvēka teiktais var atstāt pēdas mūsu domu ceļos.

Pati svarīgākā daļa- esiet pozitīvi vistiešākajā nozīmē. Noteikti atrodiet kādu, ar kuru kopā pavadīt laiku un ar,  kuru ir līdzīgas intereses.

Atcerieties par īpašo iezīmi, kura varētu raksturot pašus, jo tas būtu tas , kas citiem liktu jūs atcerēties.