SELFEXPLORED

Par zodiaka zīmi: Auns. Tavi plusi un mīnusi, un ko sagaidīt no veiksmes līdz mīlai!

23.11.2017
Elvis Baltais Programmatūras inženieris & personālās izaugsmes entuziasts
Saturs

No 21.marta līdz 19.aprīlim dzimušie, ir dzimuši Auna saules jeb zodiaka zīmē!

Uzzini vairāk par zodiaka zīmēm ievadrakstos:

Auns un tā īpašības.

Dualitāte: Vīrišķā

Elements: Uguns

Kvalitāte: Kardinālā.

Auns ir aktīvs, enerģisks, viegli aizraujams, impulsīvs, optimistisks un atvērts pārmaiņām un jaunām idejām.

Valdošā planēta: Marss: Sens kara dievs, agressija, konflikts. Astroloģijā marsa ietekme piešķir drosmi, kaislību un konkurenci. Var izraisīt spriedzi un negadījumus, valda pār uguni un briesmām.

Simbols: Auns. Pārliecināts, seksuāls, visu varošs.

Glifs: Auna piktogramma pārstāv ragus un garo auna degunu. Tas arī ataino uzacis un cilvēka degunu. (galva ir anatomijas daļa, kuru auns pārvalda). Simboliskā nozīmē, heroglifs ataino divus pusmēnešus apvienotus vienā, kurus sadala līnija. Tas nozīmē autoritātei piešķirtu ideālismu.

Galvenā frāze: Es esmu.

Polaritāte: Svari.

Auns ir “es pirmais” zīme. Cilvēki ar auna zīmi mēdz stipri projecēt savu personību un iegrimt iedomībā. Svari ir auna pretējā zīme, un tā apzīmē attiecības. Auni bez savām otrajām pusītēm jūtas nepilnīgi un parasti tiecas padarīt savi un savu partneri laimīgus.

Pārvaldītā ķermeņa daļa: Galva. Cilvēki dzimuši Auna zīmē, mēdz bieži piedzīvot galvassāpes un ir pakļauti varbūtībai traumām sejas un galvas rajonā.

Laimīgā diena: Otrdiena.

Laimīgie skaitļi: 1 un 9.

Minerāls: Dimanti. Pievelk mīlestību, fiansiālu veiksmi un veiksmi piedzīvojumos. Dimants ir īpaši veiksmīgs Auniem, ja nēsā to uz kreisās ķermeņas puses.

Krāsa: Sarkanā. Uguns un aizrautības krāsa.

Pilsētas: Florence, Neapole, Verona, Marseļa.

Valstis: Anglija, Vācija, Polija.

Puķes: Ģerānija, Sausserdis, Saldie zirņi.

Koki: Visi koki ar ērkšķiem.

Metāls: Dzelzs.

Dzīvniekus kurus pārvalda Auns: Aitas, jo īpaši aunus.

Jāuzmanās: Auniem ir jāuzmanās no asiem priekšmetiem un uguns. Kā arī jāuzmanās no pārāk ātras braukšanas un vardarbības.

Auna vislabākā iezīme: Drosme!

Auns, kā pirmā zodiaka zīme, apzīmē sākumu. Tas ietver ātras pārmaiņas un pēkšnus spieķus riteņos. Dzīvi iezīmē piestāšana noteiktās vietās un pēkšņa virziena maiņa. Vienvārdsakot, dzīve piedzīvojumiem bagāta!

Auniem piemīt dinamiska nenogurdināmība. Ar sauli Auna zīmē, tas ir aktīvists un darītājs. Ja ir jauns plāns vai ideja, Auns nespēj vien sagaidīt, kad varēs to sākt realizēt un īstenot.

Pirmo reizi satiekot Aunus, roda iespaids, ka tie ir aizrautīgi, krāšņi un runātīgi. Citiem paveiksies, ja varēs iestarpināt kādu vārdu kāmēr Auns runā. Ja kāds uzsākt sarunu par jaunu tēmu, Auns nekautrēsies iestarpināt ko viņš par to domā, un stāstus no savas pieredzes. Auni virzās tur, kur ir darbība, tie grib darīt lietas savā veidā. Auna dabā ir realizēt varu, pretiniekus parasti neņem vērā vai ignorē. Auns ir dzimis līderis ar ļoti labu pašnovērtējumu. Auni mēdz būt izpalīdzigi citiem krīzes brīžos, ar idejām un padomiem. Auni nezin mēru un nepaliks pie mazākā. Aunu moto ir, visu vai neko!

Auni pēc dabas ir uzmanīgi, bet viņiem patīk dzīvot uz robežas. Dažreiz patīk būt pārgalvīgiem, jo tas liek sajusties dzīviem. Dzīšanāš mērķim pakaļ ir baudāmāk nekā saņemt to, ko gribi. Auni ir gatavi uzņemties risku, jo no dzimšanas ir optimistiski un patīk spēlēties ar likmēm.

Bieži vien Aunus nomoka nedrošība, bet neviens no malas to nevar pateikt. Mēdz būt pārāk karstasinīgi un bērnišķīgi, necieš garlaicību. Ja ātri neizdodas iesāktais, momentāli sāk zust interese par to. Ir ļoti nepacietīgi un tērē savu enerģiju uzreiz vairākos virzienos.

Neatkarība ir Auna stiprā īpašība un pat vajadzība. Auns necieš saņemt pavēles par darāmo. Auns dzīvo pats savā pasaulē, bet tas noved pie iedomības un domāšanas tikai par sevi, neliekoties par citu cilvēku jūtām ne zinis.

Auniem veicās ar naudu, bet ātri no tās šķirās, jo ir grūti to noturēt.

Kā Auns redz pats sevi.

Aunam patīk būt noteicošajam un kontrolēt pār citiem un visiem plāniem. Liela iekšēja vēlme, lai izdodas iesāktie mērķi un projekti, bet līdz ar to, iedzen paši sevi lielā spriedzē un patērē daudz enerģiju, lai izrisinātu to. Aunus ir viegli garlaikot, tie vienmēr tiecās pēc kaut kādas izklaides, jauniem cilvēkiem, vietām, piedzīvojumiem.

Kā citi redz Aunu.

Auna magnētiskā personība viegli pievilina citus pie sevis. Citiem skauž cik labi Auns māk izmantot agresivitāti, lai panāktu savu. Lai kāda būtu problēma, Auns ir vienmēr gatavas, lai sniegtu risinājumu tai. Aunus apbrīno par viņu atklātību un patiesumu. Cilvēkiem var nepatikt Auna pārlieku lielā komandēšanas tieksme un asā mēle. Tieši šī iemesla dēļ cilvēki centīsies izvairīties uzsākt sarunu ar Aunu, jo zin pie kā tas var novest.

Raksti šajā sērijā: