SELFEXPLORED

Par zodiaka zīmi: Vērsis. Tavi plusi un mīnusi, un ko sagaidīt no veiksmes līdz mīlai!

01.11.2018
Elvis Baltais Programmatūras inženieris & personālās izaugsmes entuziasts
Saturs

No 20.aprīļa līdz 21.maijam dzimušie, ir dzimuši Vērša saules jeb zodiaka zīmē!

Uzzini vairāk par zodiaka zīmēm ievadrakstos:

Tavas zodiaka zīmes noslēpumi! Vai esi dzimis uguns,gaisa,ūdens vai zemes zīmē, un ko tas nozīmē!
Par zodiaka zīmi: Auns. Tavi plusi un mīnusi, un ko sagaidīt no veiksmes līdz mīlai!

Vērsis

Dualitāte: Sievišķā

Elements: Zeme

Kvalitāte: Fiksēta.

Vērsis ir kluss, līdzjūtīgs, pacietīgs, stabils, apņēmīgs, praktisks, stūrgalvīgs un pretojās pārmaiņām.

Valdošā planēta: Venēra. Romiešu dieviete, kura valda pār skaistumu, mākslu, baudu un emocijām. Astroloģijā, Venēras vara tiecās pēc greznības un vienreizēja radošuma.

Simbols: Vērsis. Stiprs, stūrgalvīgs, var būt gan nejauks gan maigs.

Glifs: Vērša piktogramma pārstāv buļļa ragus un galvu. Tas arī iezīmē ādamabolu, zodu un rīkli (anotomisko ķermeņa daļu kuru pārstāv Vērsis). Simboliskā nozīmē heroglifs ir pusmēness, kurš mēģina panākt saules aptumsumu. Pusmēness simbolizē materiālo varu un bagātību, kura tiek panākta caur gribasspēku.

Galvenā frāze: Man pieder!.

Polaritāte: Skorpions.

Vērsis simbolizē īpašumu un naudu. Vērša zīmē dzimušie augstu vērtē mantiskās lietas un dažreiz noved pat pie krāšanas problēmām. Prētējā zīmē esošais Skorpions, savu bagātību gūst no garīguma, nevis materiālām lietām. Šo bagātību Skorpioni dod citiem tādos veidos kā, rakstībā, mācībās un ārstējošās mākslās.

Pārvaldītā ķermeņa daļa: Kakls un rīkle. Daudziem Vērša zīmē dzimušajiem ir skaista balss, kuru nereti izmanto, lai dziedātu. Bet ir vārīgi pret saaukstēšanām, laringītiem un sausiem kakliem.

Laimīgā diena: Piektdiena.

Laimīgie skaitļi: 6 un 4.

Minerāls: Smaragds. Aizsargā no apmāna un krāpšanas. Nodrošina lojalitāti un uzlabo atmiņu.

Krāsa: Gaiši zila un gaiši violeta. Maigās krāsas.

Pilsētas: Dublina, Lucerna, Leipciga, Sentluisa.

Valstis: Īrija, Šveice, Kipra, Grieķija.

Puķes: Vijolītes un Magones.

Koki: Cipreses koks un Ābele.

Metāls: Varš.

Dzīvniekus kurus pārvalda auns: Liellopi.

Jāuzmanās: Vērša zīmē dzimušajiem ir jāuzmanās no piedalīšanās vardarbīgos strīdos, kuri ir saistīti ar mīlu un naudu. Viņi bieži vien nokaitina savas otrās pusītes ar stūrgalvību un mantkārību.

Vērša vislabākā iezīme: Paļaujamība!

Visi vienmēr paļaujās uz Vērsi, kad vairs nevienam citam apkārt nav spēka paveikt veicamo darbu! Neatlaidība ir kvalitāte, kura nereti noved pie bagātībām, tāpēc Vērši parasti ir diezgan veiksmīgi.

Vērši nav pionieri un izgudrotāji, kuri ies iekarot un meklēt jaunas teritorijas, bet gan tie, kuri rūpēsies par iekaroto teritoriju, ceļot mājas un sējot laukus. Vērši parasti ir ļoti stūrgalvīgi. Viss stiprākāš īpašības Vērsim ir izturība un neatlaidība. Vērši mērķtiecīgi dodas pretī saviem mērķiem ar pacietību un tas nereti noved pie bagātībām. Vērsis ir fiksēta zīme, līdz ar to, pārmaiņas škiet nepieņemamas. Vērsi nevar piespiest ātri sākt nodarboties ar kaut ko jaunu, jo tas noved pie stresa un uztraukumiem. Tāpēc Vērši vis labāk jūtās jau pazīstamā vidē un cilvēkos. Vērša moto varētu būt šāds “Ja viss esošais jau ir labs, tad kāpēc sniegties pēc kaut kā jauna ?”.

Citiem fascinē Vērša piezemētā attieksme un romantiskums. Vērša zīmē, stabilā zeme veido vienotību ar estētisko Venēru, radot, atbildīgu un nelokāmu personalitāti. Atkal un atkal, šī ir ideālā kombinācija, lai Vērsis varētu sasniegt ko vien grib!

Vērši meklē drošību un atpazīstamību. Stabilu un ilgstspējīgu karjieru, mīlu un majas dzīvi. Vis labāk Vērši jūtās mājās, kur apkārt ir ģimene, draugi un daudz greznu lietu.

Zem fasādes Vērši ir jūtīgi un sentimentāli. Ne vienmēr kopdzīve ar Vērsi ir vienkārša, jo tie mēdz būt dogmātiski, noslēpumaini, asi, stūrgalvīgi un aizdomīgi. Vēršus ir grūti iekustināt, jo tie mēdz būt iedomīgi un slinki.

Vēršiem ir neizsmeļamas enerģijas rezerves, bet tās viņi izmantos tikai tad, kad paši grib, nevis kad citi to pieprasīs! Venēra pastiprina Vērša sociālo pusi. Lai gan kautrīgs un rezervēts pret svešiniekiem, bet kad iepazīst un pierod, var kļūt par grupas zvaigzni.

Zem šīs zīmes dzimušie ir uzticami, saprātīgi, jūtīgi un emocionāli. Katrā Vērsī ir romantisks sapņotājs kurš cenšās izlausties.

Kā Vērsis redz pats sevi.

Vēršiem nepieciešama stabilitāte savā dzīvē, jo savādāk viegli nonāk stresā. Viss nepazīstamais liek sajusties nepārliecinātam pār sevi, līdz ar to bieži vien palaiž garām jaunas pieredzes un piedzīvojumus. Vēršiem jābūt vairāk atvērtiem pret pārmaiņām. Skaistas lietas, ir viena no svārīgākajām lietas, kuras Vērši kolekcionē. Vairāk sliecas uz mazu tuvu draugu pulciņu, nekā lielu.

Kā citi redz Vērsi.

No ārpuses Vērsis šķiet mierīgs un nosvērts. Vienmēr tiek uzslavēts par savu organizētību. Daudzi apkārtējie neiedomājās, ka Vērsis varētu būt jūtīgs un viegli ievainojams. Bieži vien uztic svarīgas darbus un uzdevumus. Bieži vien Vēršiem prasa finansiālus padomus, dēļ viņu prasmes būt apdomīgiem sakarā par naudu. Bieži vien cilvēkiem nepatīk vērša ietiepība. Pat ja Vērsim ir taisnība, citi nesaprot kapēc tam ir jābūt tik stūrgalvīgam un neatkāpošam.