SELFEXPLORED

Spēles mainītāji

23.10.2019
Sabīne Danga
Saturs

SPĒLES MAINĪTĀJI

Katra šīs pasaules iedzīvotāja dzīve ir kā iedomāta spēle. Iedomātajās spēlēs ir sistēmas un noteikumi. Par to kā sistēmas izpaužas un kā tās ietekmē mūsu dzīves un arī tajās esošās emocijas ar sajutām centīsimies maksimāli labi izklāstīt šajā rakstā.

SISTĒMA PAKĻAUJ

Katrs no mums dzīvo kādā konkrētā valstī, pilsētā, ciematā, mājā vai dzīvoklī. Lai arī cik neticami tas varbūt izklausās, bet katrā no nosauktajām vietām, kuru mēs apdzīvojam vai atrodamies ieskauj sistēmas. Sistēma  kā kārtojam māju, kā izvēlamies pārtiku, ar kādu transportu braucam, kā darbā izturamies un kāda ir mūsu ģeniālā prāta darbība. Principā tas kā rīkojamies, domājām nosaka kāda no sistemām.

To kādas ir katra indivīda konkrētās sistēmas apzinās tikai viņš pats un tas ir uz viņa paša atbildību. Taču, lai laimīgi nodzīvotu dzīvi un paveiktu ko patiešām lielu ir jāuzzin, kas ir tas, kas katru īpaši airauj vai patīk. Un tikai to uzzinot varam darboties ar 110% atdevi un gāzt lielus kalnus.

IZVĒLIES SAVU

Lai tiktu ārā no sitēmas, kura neapmierina, jāsāk darboties pašam ar sevi.Tas ir pats svarīgakais noteikums. Atrast savu aicinājumu. Dziļi sirdī vai caur zemapziņu katram ir uzpeldējusi kvēlākā vēlēšanās vai sapnis. Un tas vai sapnis  tiks realizēts ir atkarīgs no paša ticības sev!

Ar brīdi kad sākam noticet paši sev sākas pati interesantākā daļa. Mēs atrodam aicinājumus, kuri iespējams vēl neeksistē, bet apzinamies, ka varam radīt kaut ko, ko būsim izdomājuši pirmie. Tā sajūta aizrauj uz patiešām pozitīvu un laimīgu dzīvi.

Protams, ir vērts atcerēties, ka ceļš uz kaut ko jaunu ne vienmēr ir taisns un sauss. Pienākot brīdim, kurā manāmas neskaidrības vai grūtības, pats svarīgākais ir būt spēcīgam un nepadoties!

NODODAM CITIEM

Brīdī kad esam izveidojuši ko jaunu , kas ir pašu, ir pienācis laiks to paplašināt! Paplašināt nozīmē informācijas apmaiņa. Savu iegūto un apstrādāto informāciju ir vērts nodod kādam kam tas arī interesē. Tā veidojas komanda. Komanda ir ta, kas jebkuru ideju iznes saulītē un to nospodrina, padarot arvien labāku un labāku!

Vislabākais veids kā to darīt ir runāt un pietam vēl daudz runāt. Ne velti mums nākot šajā pasule tika dotas runas spējas vai informācijas nodošanas spējas citiem. Informācijas nodošanas veids mēdz būt ļoti ilglaicīgs un smags laiks. Taču dienā, kad ir pietiekami daudz runāts tas sāk nākt atpakaļ un iecerētais notiek uz pusi ātrāk , jo komanda ir palielinājusies. Sāk rasties domubiedri.

Lai jaunā ideja neaizietu pa pieskari ir jāizveido informācijas nodošanas sistēma vai darbības plāns, lai ideja , kura radās pašam pirmajam neaizietu pa citu ceļu un nedeformētos.

KĀP AUGSTĀK

Tajā brīdī, kad idejai ir izveidota sistēma, kura strādā, ap to sāk pulcēties liels daudzums interesentu. Tas nozīmē , ka ideja, kura sākumā bija sapnis ir realizējusies, jo bija ticība pašam sev. Ar entuziastisku ticību sev var panākt apkārteju ticību tev.

Tad kad sapnis ir realizējies, mēs kāpjam nākamajā līmenī, lai apmācītu katru komandas biedru kļūt par sistēmas biedru vai savas sistēmas radītāju.

Nobeigumā īss pārskats par izlasīto.

Ikdienā mēs visi kā viens dzīvojam sistēmās. Sistēmas ir vajadzīgas, lai būtu kārtība. Ja, kāda sistēma neapmierina – meklē citu vai radi savu. To, kura ir katra indivīda sistēma zin vinš pats.

Sistēma =Aicinājums.

Un vēl par to kāpēc nosuakums tika izvēlēts „SPĒLES MAINĪTĀJI”.

Nosuakums tika izvēlēts pēc šādas idejas. Dzīve ir kā spēle. Un kātrā spēlē ir sistēma. Ja sistēma, kuru indivīdam piedāvā piedzimstot neapmierina paaugoties, to ir vērts mainīt un tas saucas – spēles mainītājs.