SELFEXPLORED

Tavas zodiaka zīmes noslēpumi! Vai esi dzimis uguns,gaisa,ūdens vai zemes zīmē, un ko tas nozīmē!

21.11.17
Elvis Baltais Programmatūras inženieris & personālās izaugsmes entuziasts
Saturs

Iepriekšējā rakstā apskatījām, kas ir saules zīmes un cik lielu nozīmi tas spēlē uz mūsu raksturu un emocijām. Šajā rakstā apskatīsim, kā sīkāk iedalās šīs 12 zodiaka jeb saules zīmes.

12 zodiaka zīmju iedalījums 2 grupās, jeb dualitātēs.

Šīs dualitātes ir vīrišķās un sievišķās zodiaka zīmēs. 6 zīmes ir vīrīšķajā enerģijā un atlikušās 6 ir sievišķajā enerģijā. Šis iedalījums tiek apzīmēts kā zodiaka zīmju dualitātes princips.

Astroloģiskajos apzīmējumos , vīrišķās zīmes simbolizē tiešumu un enerģiju, bet sievišķās zīmes simbolizē uzņēmību un magnētismu. Šīs vīrišķās vai sievišķās īpašības tika piešķirtas zīmēm pirms, aptuveni, diviem tukstošiem gadu. Pārfrāzējot šos apzīmējumus ar mūsdienīgiem vārdiem, tie varētu skanēt šādi. Vīrišķās zīmes apzīmē darbību uz ārpusi un spēcīgu rīcību, bet sievišķās zīmes apzīmē pašpietiekamību un stipras iekšējās rezerves.

Vīrišķās zīmes – AUNS, DVĪŅI, LAUVA, SVARI, STRĒLNIEKS, ŪDENSVĪRS;

Sievišķās zīmes – VĒRSIS, VĒZIS, JAUNAVA, SKORPIONS, MEŽĀZIS, ZIVS;

12 zodiaka zīmju iedalījums 4 grupās, jeb elementos.

12 zodiaka zīmes, tiek iedalītas 4 grupās, 3 katrā grupā, un katrai grupai ir savs elements, kurš to pārstāv. Šie pārstāvētie elementi ir uguns, ūdens, zeme un gaiss. Katrs no šiem elementiem dod attiecīgas un fundamentālas, rakstura iezīmes.

Trīs zīmes ir UGUNS zīmes – Auns, Lauva, Strēlnieks. Uguns zīmes ir aktīvas un entuziastiskas.

Trīs zīmes ir ZEMES zīmes – Vērsis, Jaunava, Mežāzis. Zemes zīmes ir praktiskas un stabilas.

Trīs zīmes ir GAISA zīmes – Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs. Gaisa zīmes ir intelektuālas un komunikablas.

Trīs zīmes ir ŪDENS zīmes – Vēzis, Skorpions, Zivs. Ūdens zīmes ir emocionālas un intuatīvas.

12 zodiaka zīmju iedalījums 3 grupās, jeb galvenajās īpašībās.

12 zodiaka zīmes, tiek iedalītas 3 grupās, 4 katrā grupā.  Un katrai grupai ir viena galvenā īpašība.  Šis 3 galvenās īpašības ir, kardināla, fiksēta un mainīga. Astroloģijā šis īpašības nosaka veidu kā zīmes īpašnieks veido saskarsmi ar apkārtējo vidi un pasauli.

Četras zīmes ir KARDINĀLĀS zīmes – Auns, Vēzis, Svari, Mežāzis. Kardinālo zīmju stiprās īpašības ir uzņēmība un draudzība. Šīs zīmes īpašnieki ir ļoti labi darbu uzsācēji.

Četras zīmes ir FIKSĒTAS zīmes – Vērsis, Lauva, Skorpions, Ūdensvīrs. Fiksēto zīmju īpašnieki necieš pārmaiņas un ir perfekcionisti. Šīs zīmes īpašnieki ir ļoti labi darbu un projektu pabeidzēji, pretēji Kardinālo zīmju īpašniekiem, kuri ir tieši labi uzsācēji.

Četras zīmes ir MAINĪGAS zīmes – Dvīņi, Jaunava, Strēlnieks, Zivs. Mainīgo zīmju īpašnieki ir elastīgi, daudzpusīgi un viegli pielāgojās pārmaiņām. Viņi spēj pielāgoties praktiski visam.

Ir pamanāms, ka katrai no zīmēm ir sava īpašību kombinācija, kāda nav nevienai citai. Katrai zīmei ir unikālu īpašību kombinācija.  Piemēram, Auns vīrišķs, uguns zīmē un ar kardinālām iezīmēm. Nevienai citai zīmei nav šāda kombinācija. Auns ir vīrišķs, līdz ar to tas ir vairāk aktīvs nekā pasīvs; Uguns zīme nozīmē to, ka Aunu ir viegli aizraut un viņš būs enerģisks; Kardinalitāte Aunam nozīmē to ,ka viņš ir draudzīgs un atvērts jaunām pieredzēm. Lauvas zīme arī ir vīrišķa un  ar uguns zīmi, bet ar fiksēto iezīmi. Līdz ar to Lauvas būs ekstraverti un tik pat kaislīgi kā Auni, bet centīsies darbu izdarīt līdz galam, nevis pamest to, vai ķerties pie kā jauna.

12 zodiaka zīmju polaritāšu pāri.

Viss beidzot šīs 12 zodiaka zimes iedala 2 grupās, pa 6 katrā. Katrai zīmei ir sava polaritāte jeb pretējā zīme otrā grupā. Šīs divas zīmes ietver sevī pretējas rakstura īpašības. Auns un Svari ir divas pretējas zīmes, jeb polaritātes.

Auns – Svari: Auns apzīmē “sevi”. Svari, apzīmē attiecības.

Vērsis – Skorpions: Vērsis apzīmē mantiskumu, Skorpions mantojumu un dalītu mantu.

Dvīņi – Strēlnieks: Dvīņi apzīmē pašizpausmi, Strēlnieks filozofisku un viedāku domāšanu un plašāku pašizpausmi.

Vēzis – Mežāzis: Vēzis apzīmē mājas dzīvi, Mežāzis publisko dzīvi.

Lauva – Ūdensvīrs: Lauva apzīmē pašapmierinājumu un radošumu, Ūdensvīrs cerības, ideālus un plašāku skatījumu.

Jaunava – Zivs: Jaunava apzīmē darbu un pašuzlabošanos, Zivs sapņus un pašapmānus.

Katrai no zīmēm piemīt speciāla asociācija apkārtējā pasaulē. Kā, piemēram, laimīgie numuri, dienas, speciālas krāsas, augi, metāli, rotas, pilsētas un daudzas citas asociācijas. Katrai zīmei arī ir nevēlamās lietas un darbības, no kurām būtu vēlams izvairīties, bet par to nākamajos rakstos!

Raksti šajā sērijā: