SELFEXPLORED

Zodiaks jeb saules zīmes. Uzzini ko zodiaks vēsta par tevi un par tavu nākotni!

14.11.2017
Elvis Baltais Programmatūras inženieris & personālās izaugsmes entuziasts
Saturs

Kas ir saules zīme ?

No mūsu redzespunkta, te uz zemes, saule apceļo ap zemeslodi vienreiz gadā. Šī viena gada laikā, saule izstaigā cauri 12 zodiaka zīmēm, pavadot katrā tieši vienu mēnesi. Zīme, kurā atradās saule tavā piedzimšanas brīdī ir tava zodiaka, jeb saules zīme.

Saules nozīmē zodiakā.

Saule ir viss spēcīgākā planēta. (Astroloģiskajos terminos, Saule un Mēness tiek apzīmēti, kā planētas). Tā dod mums dzīvību, siltumu, enerģiju un ēdienu. Tas ir spēks, kurš uztur mūs uz zemes. Saulei arī ir vis lielākā nozīme mūsu horoskopos un tā bieži vien nosaka, kā citi mūs redz.

Saules atrašanās vieta mūsu dzimšanas laikā nosaka mūsu individualitāti, stilu un veidu kā sasniedzam mērķus.

Saule un tavs raksturs.

Saules zīme, ir kā tevis zīmējums. Saules zīmes rakstura iezīmes ir vispārīgas formas tevis attēlotajā zīmējumā. Saules zīme, vispārīgi apraksta tavas rakstura iezīmes. Vai esi uz sīkumiem orientēts, vai viegli veido jaunas attiecības ? Kāda ir tava attieksme pret atbildības uzņemšanos ? Atbildes uz šiem jautājumiem var tikt rastas izpētot savu saules zīmi.

Kapēc bieži vien apraksti nesakrīt ?

Bieži vien cilvēki uzdod jautājumus, es esmu vēzis, bet kad lasu horoskopu aprakstus, tie galīgi neiet kopā ar manu raksturojumu! Atceries, ka saules zīme ir tikai tavs vispārīgais portrets. Tavā dzimšanas diagrammā arī ir mēness, un tas noteikti ir atradies citā zīmē, tavā dzimšanas brīdi! Daudzas planētas atrodas tavā dzimšanas diagrammā, un katra var iespējams atrasties savā zīmē!

Cilvēks ir komplekss un vienreizējs, zīmju kombinācijas ziņā, tāds kāds neviens cits! Jebkāds mēģinājums dot tavu aprakstu tikai pēc saules zīmes vien, ir lemts neveiksmei! Tikai izpētot visu dzimšanas diagrammu ir iespējams dot precīzu tavu raksturojumu un nevienmēr, tas var saskanēt ar dzimšanas diagrammu, jo dzīves laikā, mēs iespējams paši esam izmainījuši dažas sava rakstura iezīmes. Vai uz labo, vai uz slikto pusi, tas atkarīgs no katra mūs paša. Raksturs un tā iezīmes mainās pēc katra satiktā cilvēka, pēc katras mīlestības, traģēdijas vai panākuma.

Astroloģija ir fascinējoš rīks, lai izpētītu cilvēka dabu. Kad tu satiec kādu, šis cilvēks ir pilnīga mistērija tev. Tu redzi acu un matu krāsu, ģerbšanās stilu, augumu. Tev ir brīdis jāgaida, lai uzzinātu, ko vairāk. Ja tu zini šī cilvēka saules zīmi, tu vari sākt mēginat likt kopā šo ļoti sarežģīto puzli.

Pats galvenais, ka izprotot savu saules zīmi, tu vari mēģinat vairāk izprast un iepazīt pats sevi.

Neliels ieskats par saules zīmēm pagātnē.

Ir pagājuši vairāk kā 5’000 gadu, kopš astroloģijas atklāšanas. 12 saules zīmes, pa šo laiku ir ieguvušas speciālas asociācijas, iezīmes un nozīmes.

Pāris simtu gadu, pirms Kristus dzimšanas, grieķu filozofs noformulēja “Cilvēks Mikrokosmosā” teoriju, kura apgalvo, ka cilvēks ir miniatūra kosmosa versija. Spriežot pēc šī koncepta, visam dabā ir paralēle cilvēkā un līdz ar to, kosmoss un cilvēks ir savienoti. Pēc šīs idejas radās hermētiskā teorija, no kuras izriet hiromantija, kas nosaka, ka saules sistēmas planētas, atbilst vairākiem punktiem uz mūsu plaukstām.

No hermētiskās teorijas, izriet vairāki specializēti apraksti par zodiaka zīmēm. Vairāki šie apraksti, ir atklāti pirms vairākiem tūkstošiem gadu. Varētu teikt, ka katra saules zīme ietver sevī zināšanu un aprakstu apjomu, grāmatas apjomā. Saliekot visas šīs zīmes kopā, mēs iegūstam cilvēku atainojumus, ķermeņu raksturojumus, prāta stāvokļus un emocijas. Šīs saules zīmes, tiek iedalītas arī vairākās grupās, bet par to nākamreiz.